HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1992 yılında Mersin' in Silifke ilçesinde kurulmuş olup şirket ortakları Veteriner Hekim Atilla ÖZER , Ziraat Mühendisi Özay ÖZER ve İnşaat Mühendisi Özgür ÖZER olmak üzere üç kardeştir.

Limon - Kayısı -Üzüm Zeytin Yağı Üretimi Zirai Danışmanlık
      
  Faaliyet Alanlarımız
:

Hayvancılık Sektörü
Hayvancılık adına en büyük deneyimimiz 1993-1997 yılları arasında yapmış olduğumuz 300 adetlik büyük baş sığır yetişticiliği ve süt toplama merkezimizdir. Ayrıca yem hammaddeleri ve konsantre yem alım-satımı, Veteriner hekimlik hizmetleri, danışmanlık, hayvan ilaçları alım ve satımını toptan ve parekende olarak kurulduğumuz günden bu güne sürdürmekteyiz.

Tarım sektörü
Ülkemizde gübre üretimi yapan birçok fabrikaların( BAGFAŞ-İGSAŞ-GÜBRETAŞ) ve ithalatçı firmalarn bayiliklerini bünyemizde bulundurmakla beraber, zirai ilaç bayilikleri, teknik zirai danışmanlık, narenciye, kayısı, üzüm ve organik meyve yetiştiriciliği yapmaktayız.

Veterinerlik Hizmetleri Müteahitlik Hizmetleri Kimyevi Gübre

Mütahitlik Hizmetleri
Firmamız 2007 yılına kadar kendi bünyesindeki binaların müteahitliğini yapmış, 2007 yılından sonra bünyesine katılan ve aynı zamanda şirket ortağı olan inşaat mühendisi ile parsel alımı, kat karşılığı inşaat sözleşmeleri, mimari ve statik proje hazırlamaya da başlamıştır.

Gıda Sektörü
2006 yılnda şirketimiz gıda sektörüne adım atarak Zeytinyağı sektörüne girerek Zeytinyağı üretim fabrikası kurmuştur. Bölgemizde bulunan zeytin üreticilerinin ürünleri daha iyi değerlenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca 2007 yılında Silifke Organize Sanayi' sinden şirketimiz arsa almış olup, 2008 yılında buraya ikinci Zeytinyağı fabrikasını ve Zeytinyağı paketleme tesisinin projelendirmesini yapmaktayız. Paketleme tesisinin devreye girmesiyle iç piyasada pazarımızı artırmayı ve dış piyasaya açılmayı hedeflemekteyiz.

Ürünlermiz - Hizmetlerimiz
Merkez
  Menderes Cad. No:84 Silifke/MERSİN
Tel : 0.324-714 2649
Fax: 0.324-714 0814
Şube
  Celal Bayar Cad. No:11/C Silifke/MERSİN
Tel : 0.324-714 6203
Fabrika
  Silifke Organize Sanayi Bölgesi
Tosmurlu Mah. 14. Sokak No:3 Silifke/MERSİN
Tel : 0 535 561 11 85
Ürünlermiz - Hizmetlerimiz